Поглед кон езерото Младост од терасата на Хотел Романтик
Friday
19 Oct
19:26
Дојран
Македонија

Летна тераса

Терасата нуди совршен амбиент за вечера на отворено. Овде ќе откриете навистина уникатно кулинарско искуство. Прекрасниот поглед кон градината и езерото ја доловува и надворешната убавина на хотелот слеана со природата. На крајот од денот Ви предлагаме да се опуштите со Вашиот омилен пијалок во барот кој Ви нуди интимна атмосфера.

Детски базен

Ова лето Вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на хотел Романтик.Нудиме и детски базен, наменет за Вашите најмали. Имајте несекојдневно искуство исполнето со незаборавни мигови.


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик