Tuesday
12 Dec
7:24
Велес
Македонија

Дочек на Новата 2018 Година во Хотел Романтик - Велес

И оваа година да ја завршиме со најдобрата понуда за дочек на новата 2018 Година. Целосната понуда можете да ја видите ТУКА

Резервации на телефон

+389 43 21 29 99 или Контакт лица:

071 333 939 Ресторан - Орце Костовски или Зоран Петровски

или на

info@hotelromantik.com.mk

И оваа сезона посетете го базенот на Хотел Романтик - Велес

И оваа сезона базенот на Хотел Романтик - Велес е изборот за вашата прошетка по Велешко Езеро. Загарантирано најдобар поглед како и услуга на ниво.

Резервации на телефон или на маил

+389 43 21 29 99 и на +389 43 21 28 28 или на

info@hotelromantik.com.mk

Во есенскиот и зимскиот период посетете не во Drinking Bar на Хотел Романтик - Велес

Резервации на телефон или на маил

+389 43 21 29 99 и на +389 43 21 28 28 или на

info@hotelromantik.com.mk

Ресторан

Ресторанот во склоп на Хотел Романтик плени со својата пријатна атмосфера како и со добро подготвената и сервираната храна која е заслуга на професионалниот персонал.

Повеќе »

Сместување

Сместувањето во Хотел Романтик претставува навистина пријатно доживување, исполнето со удобен и релаксиран амбиент.

Повеќе »

Бизнис состаноци

Одлуката Хотел Романтик да ви ги организира вашите бизнис состаноци не сместува на листата на вашите главни виновници за успешноста на истите.

Повеќе »


Галерија

кликнете на сликите за да ја погледнете галеријата


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик