Monday
13 Jul
18:59
Дојран
Македонија

Сместување со 4 Супериор ѕвезди

Хотел Романтик нуди удобно сместување со 4 Супериор ѕвезди. Аурата која владее во сите 37 луксузно опремени соби и апартмани и го задоволува сечиј вкус придонесува да се восхитувате на секоја сцена врежана во Вашите сеќавања.

Еднокреветна соба

Сместувачки капацитет за пријатен престој за еден гостин. Еднокреветните соби се опремени со стандард кревет, ТВ, директен телефон, централна климатизација, мини бар, тоалетна маса, ноќна ламба, тоалет, бесплатен интернет и 24/7 собна услуга.

Резервирај »

Двокреветни соби

Собата нуди престој за целото семејство со тоа што е опремена со дополнителен кревет за мало дете и овозможува да се чувствувате уште поудобно. Двокреветните соби се опремени со стандард кревет, ТВ, директен телефон, централна климатизација, мини бар, тоалетна маса, ноќна ламба, тоалет, бесплатен интернет и 24/7 собна услуга.

Резервирај »

Делукс студио

Апартманите во хотелот се просторни и луксузно опремени. Погледот кон Дојранското Езеро претставува пријатно доживување во релаксиран амбиент. Секое студио е опремено со ТВ, директен телефон, централна климатизација, мини бар, тоалетна маса, ноќна ламба, тоалет, бесплатен интернет и 24/7 собна услуга.

Резервирај »


Галерија

кликнете на сликите за да ја погледнете галеријата


Резервирајте

Направете резервација и запознајте го Хотел Романтик и Дојранското езеро


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик