Добредојдовте на официјалниот веб портал на Хотел Романтик Велес
Monday
20 Nov
17:57
Дојран
Македонија

Ова лето вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на Хотел Романтик Дојран

Ова лето вашиот семеен одмор нека започне во забавна атмосфера покрај базенот на Хотел Романтик Дојран.

Нудиме и аранжмани за полупансион и полнпансион кои можете да ги погледнете ТУКА

Резервации на телефон или на маил

+389 34 22 50 50 или на

+389 72 25 43 99

infodojran@hotelromantik.com.mk

Ресторан

Ресторанот во склоп на Хотел Романтик плени со својата пријатна атмосфера како и со добро подготвената и сервираната храна која е заслуга на професионалниот персонал.

Повеќе »

Сместување

Сместувањето во Хотел Романтик претставува навистина пријатно доживување, исполнето со удобен и релаксиран амбиент.

Повеќе »

Бизнис состаноци

Одлуката Хотел Романтик да ви ги организира вашите бизнис состаноци не сместува на листата на вашите главни виновници за успешноста на истите.

Повеќе »


Галерија

кликнете на сликите за да ја погледнете галеријата


Eмагазин Внесте e-mail адреса и бидете во тек со новостите во хотел Романтик